ТЕРМІНОВО У воді об’ємом 240 мл розчинили 60 г солі. Обчисліть масову частку солі в утвореному

розчині.

Ответы на вопрос

Отвечает Желязкова Юля.

Відповідь:

240мл=240г

m(розчину)=240+60=300г

w=60*100/300=20%

Пояснення: