Визначте висоту, на яку піднімають візок масою 40 кг, за допомогою похилої площини, якщо ККД

похилої площини завдовжки 4 м становить 75%, а для піднімання нею візка потрібно прикласти силу 200 Н у напрямку руху

Ответы на вопрос

Отвечает Baker Gabe.

Ответ:

h=1.5m

Объяснение:

m=40kg

L=4m

F=200H

КПД=75%=0.75

__________

mgh=L*F*0.75; h=L*F*0.75/mg=(4*200*0.75)/40*10=600/400=1.5m