При якому значенні а рівняння (а - 5)х = 3 + 4а має корінь, що дорівнює 2? Периметр прямокутника

дорівнює 28 см. Знайдіть його площу, якщо довжини його сторін відносяться як 5 : 2

Ответы на вопрос

Отвечает Конин Илья.

(а - 5) х = 3 + 4а,

при х = 2:

(а - 5) * 2 = 3 + 4а,

2а - 10 = 3 + 4а,

4а - 2а = -10 - 3,

2а = -13,

а = -6,5

5 : 2 = 5х + 2х = 7х - полупериметр,

7х * 2 = 14х - периметр,

14х = 28 см,

х = 2,

5х = 5 * 2 = 10 см - 1 сторона,

2х = 2 * 2 = 4 см - 2 сторона