Ускільки разів у найглибшому озері україни світязь тиск на максимальній глибині 58 м більший за

тиск на поверхні води? атмосферний тиск 10^5 па

Ответы на вопрос

Отвечает Белова Диана.

Ответ:

Объяснение:

На поверхности:

p₁ = pатм = 1·10⁵ Па

На глубине h:

p₂ = p₁ + ρ·g·h

Отношение:

p₂ / p₁ = (p₁ + ρ·g·h) / p₁

p₂ / p₁ =  1 + ρ·g·h / p₁

p₂ / p₁ =  1 + 1000·10·58 / (1·10⁵) = 6,8   раза