Яку напругу покаже вольтметр, під'єднаний до кінців сталевого дроту завдовжки 5 м і площею

поперечного перерізу 0,2 мм, якщо амперметр, увімкнений послідовно з ним, показує 1.2 А?

Ответы на вопрос

Отвечает Шинкаренко Макс.
Дано:
l=5м
I=1,2A
q(це ро)= 7800кг/м3
знайти:
U
розвязок:
U=I*R
R=q*l/S=195000
U=195000*1,2=234кВ