4. Яку напругу покаже вольтметр, під’єднаний до кінців алюмінієвого дроту завдовжки 5 м і площею

поперечного перерізу 0,2 мм2, якщо амперметр, увімкнений послідовно з ним, показує 1,2 А?. СРОЧНО!!!!!!!! ДАЮ 25 БАЛОВ​

Ответы на вопрос

Отвечает Анненкова Олеся.

Ответ:

Дано:

l=5 м;

S=0,2 мм^2;

І=1,2 А.

Знайти U.

U=I*R; R=p*l/S, де р-питомий опір алюмінію, р=0,028 Ом*мм/м^2, тоді:

U=I*p*l/S=1,2*0,028*5/0,2=0,84 В.

Объяснение: