ПОЖАЛУЙСТА ОЧЕНЬ НУЖНО 1.В яких одиницях вимірюють електричну напругу? Виберіть одну відповідь: В

амперах (А) У вольтах (В) В кулонах (Кл) В омах (Ом) 2.За напрямок струму в колі прийнятий напрямок руху Виберіть одну відповідь: Позитивно заряджених частинок Протонів Негативно заряджених частинок Електронів 3.Яку напругу покаже вольтметр, під’єднаний до кінців сталевого дроту завдовжки 5 м і площею поперечного перерізу 0,2 мм2, якщо амперметр показує 1,2 А? Питомий опір сталі вважати 0,13 (Ом * мм^2)/м Запиши лише числове значення відповіді.- 4.Визначте силу струму в резисторі, якщо за 5 хв через його поперечний переріз пройшов заряд, що дорівнює 1200 Кл. Запиши лише числове значення відповіді-

Ответы на вопрос

Отвечает Кошевая Лера.

Ответ:

1) У вольтах

2) Позитивно заряджених частинок

3) Дано:

L = 5 м

S = 0,2 мм²

I = 1,2 А

ρ = 0,12 Ом·мм²/м

_______________

U - ?

R = ρ·L / S = 0,12·5 / 0,2 = 3 Ом

U = I·R = 1,2·3 = 3,6 В

4) Дано:

g=1200Кл

t=5 минут=300 секунд

_______________

I - ?

I= g/t = 1200/300 = 4 Ампер