Срочно, прошу Яку напругу покаже вольтметр, під’єднаний до кінців сталевого дроту завдовжки 5 м і

площею поперечного перерізу 0,2 мм2, якщо амперметр показує 1,2 А?Питомий опір сталі вважати 0,13 (Ом * мм^2)/м

Ответы на вопрос

Отвечает Оленькова Анастасия.

U=IR=I*pl/S=1,2*0,13*5/0,2=0,78/0,2=3,9 В.

Вiдповiдь: 3,9 В.