Решите пожалуйста с объяснением! Заранее спасибо))) Яку напругу покаже вольтметр, під'єднаний до

кінців сталевого дроту завдовжки 5 м і площею поперечного перерізу 0,4 мм² , якщо амперметр, увімкнений послідовно з ним, показує 0,8 А?

Ответы на вопрос

Отвечает Хромова Дарья.

Ответ:

Объяснение:

1)

Сопротивление стального провода:

R = ρ·L/S = 0,120·10⁻⁶·5 / (0,4·10⁻⁶) = 1,5 ом

2)

Напряжение:

U = I·R = 0,8·1,5 = 1,2 В

Отвечает Афанасьев Данил.

Відповідь:

1.2 В

Пояснення:

Знайдемо опір дроту. З одного боку опір- це відношення напруги на ньому до сили струму тобто R=U/I, а з іншого боку опір можна знайти так: R=ρ L/S, де ρ - питомий опір матеріалу (для сталі 0.12 Ом*мм^2/м)

Тому об'єднаємо ці дві формули та отримаємо U/I=ρ L/S, U=ρІL/S. Обчислимо U=0.12 Ом*мм^2/м*0.8А*5м/0.4 мм^2=1.2 В