Сила струму в нагрівальному елементі електричної праски становить 4 А, опір елемента 40 Ом. Яка

кількість теплоти виділяється в нагрівальному елементі за 5 хв? Будь ласка напишіть з Дано

Ответы на вопрос

Отвечает Гриднева Алиса.

Ответ:

300 кДж

Объяснение: За законом Джоуля ленца можна знайтиQ Q=2*R*t Q=25*40*300=30000 Дж=300 Kдж