Ящик рівномірно тягнуть по горизонтальній площині за мотузку. Визначити механічну роботу , що

здійснюється силою 25 Н на відстані 40 м.

Ответы на вопрос

Отвечает Губаревич Евгений.

Ответ:

1000Дж або 1кДж

Объяснение:

Формула механічної роботи має вид

A= F*s = 25*40=1000Дж або 1кДж