На яку висоту треба підняти вантаж ,масою 30 кг ,щоб його потенціальна енергія збільшилася на 120 Дж


Ответы на вопрос

Отвечает Донцов Дмитрий.

Ответ:

0,4м

Объяснение:

m=30кг

ΔEп=120Дж

Δg=10м/с²

h-?

Eп=mgh

Eп₁=mgh₁    Eп₂=mgh₂

ΔEп=Eп₂-Eп₁=mgh₂-mgh₁=mg(h₂-h₁)=mgΔh

Δh=ΔEп/mg=120/(30*10)=0,4м