6. (16) Яку роботу виконує електрична лампа за 10 хв. при напрузі 2 якщо сила струму в ній 0,5

А?а) 440 Дж; б) 1100 Дж; в) 66000 Дж;г) 660000 Д​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Марина.

Ответ:

А=I*U*t

A=0,5*2*600=600 Дж