Висота похилої дороги дорівнює 10 м, а довжина 100 м. Щоб підняти по цій площині автомобіль масою

1000 кг, потрібно прикласти силу 2500 Н. Визначте ККД похилої дороги. Даю 35 баллов!

Ответы на вопрос

Отвечает Сакевич Дима.

η =  (А корисна / А повна ) * 100%

А корисна = m*g*h

А повна     = F*S

Або загальна формула:

η = mgh\FS * 100%

, де m- маса (1000кг), g - 9,8  ,   h - висота (10м) ,  F - сила (2500 Н)  ,  S -довжина дороги (100 м)

Просто підставляємо все це в формулу:

η = 1000*9.8*10\2500*100   * 100%

η = 39,2  ≈  40 %