Висота похилої дороги дорівнює 10м, а довжина - 100м.Щоб підняти по цій площині автомобіль масою

1000 кг, потрібно прикласти силу 2500 Н. Визначити ККД похилої дороги. А.10% Б.60% В.40% Г.50%

Ответы на вопрос

Отвечает Сатыбаев Нурдаулет.

Ответ:

В)   η = 39,2  ≈  40 %

Объяснение:

А - це РОБОТА

А корисна - це корисна РОБОТА

А повна     - це повна РОБОТА

η - це ККД (Коефіцієнт Корисної Дії)

η =  (А корисна / А повна ) * 100%

А корисна = m*g*h

А повна     = F*S

Або загальна формула:

η = \frac{mgh}{FS} * 100%

, де m- маса (1000кг), g - 9,8  ,   h - висота (10м) ,  F - сила (2500 Н)  ,  S -довжина дороги (100 м)

Просто підставляємо все це в формулу:

η = \frac{1000*9,8*10}{2500*100}   * 100%

η = 39,2  ≈  40 %