Срооооочно!!!! Обчисліть ККД похилої площини, якщо для збільшення потен-ціальної енергії ящика на

700 Дж потрібно було виконати роботуз його затягування похилою площиною в 1000 Дж.​

Ответы на вопрос

Отвечает Степаненко Михаил.

Ответ:

ККД=70%

Объяснение:

Ak=700Дж

Ap=1000 Дж.​

ККД=(Ak/Ap)*100%=(700/1000)*100=70%