Яку роботу виконує електричний струм в електродвигуні настільного вентилятора за 10 хв Якщо при

напрузі 220В в сила струму Вдвигуні 0,1 А?

Ответы на вопрос

Отвечает Степанов Дмитрий.

Ответ:

Дано

U=220 B

I=0,1 A

t=600c

A-?

Решение

А=I*U*t

A=0,1*220*600=13 200 Дж=13,2 кДж

Ответ :А=13,2 кДж