За який час за допомогою насоса потужністю 2кВт можна виконати роботу 3,6МДж?


Ответы на вопрос

Отвечает Данилин Егор.

Ответ:

N=2000 Вт

А=3,6*10^6 Дж

t-?

Решение

А=N*t

t=A/N

t=3,6*10^6/2000=1800c =0,5 ч

Ответ :t=1800 c=0,5ч