За який час за допомогою насоса потужністю 2кВт можна підняти вантаж масою 2500кг на висоту 2м?


Ответы на вопрос

Отвечает Юрьев Георгий.

Ответ:

Объяснение:

P = 2кВт = 2000 Вт

m =  2500 кг

h =  2 м

t = ?

A = m*g*h = P*t

t = m*g*h / P = 2500*10*2 / 2000 = 25 cекунд