Тіло, що має масу 200 г знаходиться на висоті 5м, рухається зі швидкістю 36 км/год. Визначте повну

механічну енергію тіла. g=10м/с2

Ответы на вопрос

Отвечает Kravcov Denis.

Дано:

m=200г=0,2кг

h=5м

v=36км/год=10м/с

Знайти:

Е-?

Ек=mv²/2=0,2*10²/2=10Дж

Еп=mgh=0,2*10*5=10Дж

Е=10+10=20Дж