За допомогою нерухомого блока піднімають вантаж приклаючи силу 1,6 кН.Якщо є маса вантажу,якщо ККД

блока становить 80% ​

Ответы на вопрос

Отвечает Сенкевич Елизавета.

Ответ:

128 кг

Объяснение:

Апол = mgh

Азатр = Fh

КПД = Апол/Азатр * 100%

0,8 = (mgh)/(Fh) = (mg)/F

m=0,8F/g = (0,8*1600)/10 = 128 кг