СРОЧНООО, ДАЮ 100 БАЛОВ!!!!!! визначити силу взаємодії Марса із сонцем і прискорення вільного

падіння на планеті маса сонця 2*10 в 30 степені кг, маса Марса 6,4*10 у 23 степені кг діаметр Марса 6800км середня відстань між сонцем і марсом 228 млн км​

Ответы на вопрос

Отвечает Мамаев Максим.

Ответ:

r=340*10^4 м

R=114*10^9 м

g=G*m/r^2

g=6,67*10^-11*6,4*10^23/(340*10^4)^2=0,000369*10^4=3,69 м/с2

F=G*M*m/R^2

F=6,67*10^-11*2*10^30*6,4*10^23/(114*10^9)^2=0,0065*10^10^24=6,5*10^21 Н

Ответ :g=3,69 м/с2. F=6,5*10^21 H