При посрібленні виробу за 2 год. на катоді виділилося 4 г срібла . Визначте силу струму при

срібленні

Ответы на вопрос

Отвечает Волкова Изабелла.

Ответ:

Объяснение:

t=2 год.

m=4 г

k =1.12*10⁻⁶ кг/Кл

I  -?

m=kIt

I=m/kt

4 г= 0,004 кг=4*10⁻³кг

2 год.=7200 с=7,2*10³с

I= 4*10⁻³кг / 1.12*10⁻⁶ кг/Кл * 7,2*10³с= 4*10⁻³кг / 8,064*10⁻³=0,5 А