При срібленні виробу за 2 години на катоді виділилося 4 г срібло. Визначте силу струму при

срібленні.

Ответы на вопрос

Отвечает Касимбекова Вика.

Ответ:

0.5 A

Объяснение:

t=2 години = 7200c

m= 4 г = 4000 мг

к= 1,1179 мг /Кл  - электрохимический эквивалент серебра

I=?

По закону Фарадея

m=I*k*t

I=m/ (k*t) = 4000 / (1.1179*7200) = 0.497 A == 0.5 A