На якій висоті тіло масою 500грам має потенціальну енергію 10кдж


Ответы на вопрос

Отвечает Фирсова Диана.

Ответ:

2000 м.

Объяснение:

Дано :

m=500 грамм.

g=9,8 приблизительно 10 м/с.

Еп=10кДж.

h-?

-----------------

Си :

0,5 кг.

10000 Дж.

-----------------

Решение :

Еп=m*g*h

h=Еп/m*g

h=10000Дж/0,5 кг*10м/с=2000м

Ответ : 2000м.