Срочно! 18 балів! Математичний маятник завдовжки 99.5 см за одну хвилину зробив 30 повних

коливань. Визначте період коливань маятника і прискорення вільного падіння в тому місці, де перебуває маятник.

Ответы на вопрос

Отвечает Улуснова Соня.

Відповідь:

Пояснення:

T=t/N

T=60 c / 30 = 2 c

T=2π\sqrt{\frac{l}{g} \\}

T^2=4π^2*I/g

g=4π^2*I/T^2

g=4*3.14^2*0,995 / 4 = 9,81 м/с^2