Яку масу води взятої при температурі 20 градусів можна нагріти до 100 градусів за допомогою

кип’ятильника опором 480 ом який працював упродовж 10 хв під напругою 220в

Ответы на вопрос

Отвечает Серикова Айсулу.

Ответ:

Дано

t1=20°C

t2=100°C

R=480 Ом

t=600 c

U=220 B

m-?

Решение

Q=I^2*R*t

I=U/R

Q=U^2*t/R

Q=(220)^2*600/480=60 500 Дж

Q=c*m*(t2-t1)

m=Q/c*(t2-t1)

m=60 500/4200*(100-20)=0,18 кг

Ответ :m=0,18 кг