За 1 хвилину через нитку розжарення лампи розжарення проходить 1200Кл. Визначити опір лампи, якщо

напруга на її кінцях становить 220 В

Ответы на вопрос

Отвечает Гергель Дмитрий.

Объяснение:

дано

q=1200 Кл

U=220B

A=?

U=A/q

A=U/q=220/1200=0,183B