Вантаж вагою 1000 Н піднімають на висоту 5 м. На скільки збільшується його енергія? (1б ) А. 200

Дж.Б. 5000 Дж.В. 50000 Дж.​

Ответы на вопрос

Отвечает Сырымбет Ермахан.

Ответ:В. 50000 Дж.​

Е(п)= m*g*h=1000*10*5=50000

Объяснение: