Яблоко масою 200г висить на гілці на висоті 2м.Яку роботу вона може виконати під час падіння.


Ответы на вопрос

Отвечает Трифонов Игорь.

m = 200 г = 0,2 кг

g = 10 H/кг                       

h = 2 м

Еп - ?  

Еп=А    

Еп = mgh = 0,2*10*2 = 4 (Дж)