Тіло падає з певної висоти. Визначте, чому дорівнює висота з якої падало тіло, якщо швидкість в

момент падіння на поверхню Землі 4 м/с.

Ответы на вопрос

Отвечает Степанов Артём.

Ответ:

4=10*х

х=0.4 -час падіння

h=10*0.16/2=0.8м

в:0.8м

Объяснение:

))