5. Тіло масою 200 г падає з певної висоти. Визначте, чому дорівнює висота з якої падало тіло,

якщо швидкість в момент падіння на поверхню Землі 4 м/с.

Ответы на вопрос

Отвечает Юрковская Настюша.

Ответ:

0,8 м

Объяснение:

ЗХЭ:

mgh = mV^2/2 ⇒ h = V^2/ (2g)

h = 16/ 20 = 0,8 м