Дуже срочно!!!!!!!!! Електричний опір проводу довжиною 200 м із площею поперечногоперерізу 5 мм 2

дорівнює 16 Ом. Яким є питомий опір сплаву, з якоговиготовлено провід?А. 6,4-10 -6 Ом-м. Б. 1,6-10 -6 Ом-м.В. 2,5-10 -6 Ом-м. Г. 4-10 -7 Ом-м.

Ответы на вопрос

Отвечает Васильев Егор.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

L = 200 м

S = 5 мм² = 5·10⁻⁶ м²

R = 16 Ом

______________

ρ - ?

Из формулы:

R = ρ·L / S

ρ = R·S / L = 16·5·10⁻⁶ / 200 = 0,4·10⁻⁶  Ом·м  или 4·10⁻⁷ Ом·м

Правильный ответ:

Г.  4·10⁻⁷ Ом·м