Срочно Електричний опір проводу довжиною 200 м із площею поперечного перерізу 5 мм2 дорівнює 16 Ом.

Яким є питомий опір сплаву, з якого виготовлено провід?

Ответы на вопрос

Отвечает Маковийчук Владислав.

L=200 м, S= 5 мм2, R= 16 Ом. 
   ρ-? 
R=ρL/S. ρ=RS/L,
ρ=16*5/200= 0,4 Ом*мм²/м.