На поверхні води плаває тіло правильної форми. Знайдіть об’єм тіла, якщо його маса 70 кг, а об’єм

частини тіла над водою дорівнює 7 дм3.прошу помогите ​

Ответы на вопрос

Отвечает Туркменян Артем.

Ответ:

77 дм³

Объяснение:

m=70 кг   V1=0.007 м³   ро=1000 кг/м³    V=?

===

m*g=po*g*(V-V1)

V=m/po + V1=70/1000 + 0.007=0.077 м³

=================================