Ккд механізму дорівнює 40%. У скільки разів виконана робота більша за корисну​


Ответы на вопрос

Отвечает Андрійчук Бодя.

Ответ:

в 2,5 рази виконана робота більша за корисну​

Объяснение:

η= 40%

Ав / Ак=?

η=(Ак / Ав) *100%

Ав / Ак = 100% / η = 100/40 = 2.5 раз