Аеростат разом із вантажем важить 2415 Н. Який об’єм газу потрібно взяти, щоб підняти аеростат,

якщо газ має густину 0,6 кг/м³? ТЕРМІНОВО

Ответы на вопрос

Отвечает Косинцев Михаил.

Ответ:

Дано:

P = 2415 Н

g = 10 кг/м^2

ρ = 0.6 кг/м^3

З-ти: V - ?

Fарх = P ( сила Архімеда, у цьому випадку діє як виштовхувальна сила необхідна для підйому )

P = ρgV => V = P/ρg = 2415/6 = 402.5 м^3

Объяснение: