СРОЧНО ДАЮ 30 БАЛОВ ЖЕЛАТИЛЬНО С ОБЬЯСНЕНИЕМ. За який час проходження струму через спіраль

електроплитки потужністю 600 Вт у ній виділиться 360 кДж енергії?​

Ответы на вопрос

Отвечает Сасковец Влад.

Ответ:

t-?

N= 600 Вт

A= 360*10³

t=\frac{360*10^{3} }{600} = 600c = 10 Минут

Ответ: 10 Минут

Объяснение:

Отвечает Феєр Еріка.

Дано:Р=600 Вт,Е=360кДж=360*10³Дж

Знайти t

Розв.

Е=А,тому що немає зміни внутрішньої енергії

А=360*10³Дж

P=A/t⇒

t=A/P.

t=360*10³Дж/600Вт=600с=10хв=0,16 год

Відповідь:за 0,16год