Вантаж масою 80 кг піднімають за допомогою рухомого блоку, прикладаючи силу 500 Н до вільного кінця

мотузки. Який ККД блоку?

Ответы на вопрос

Отвечает Сергиенко Вероника.

Відповідь:

ККД = 78,4 %

Пояснення:

ККД = Ак / Аз

Ак = mgh

Аз = F*2h

ККД = mgh / F*2h = mg / F*2

ККД = 80 кг * 9,8 Н/кг / 500 Н *2 = 0.784

ККД = 0.784 * 100% = 78,4 %