Вантаж масою 130 кг рівномірно піднімають за допомогою рухомого та нерухомого блоків, прикладаючи

силу 800 Н до вільного кінця мотузки. Визначте ККД блоку.

Ответы на вопрос

Отвечает Ашомко Дмитрий.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m=130 кг

F=800 H

Знайти:

∩блоку (ККД блоку) - ?

Розв'язання:

∩= Акор/Аповна=mgh / F*2h=mg / 2F

Акор=mgh

Аповна=F*l=F*2h

∩блоку=130 кг*10 Н/кг / 2*800 Н=0,8125≈81%