Скільки молекул міститься в 5 молях срібла? А) 8,31·10-24 Б) 1,20 ·1023 В) 8,31·1022 Г) 3,01·102


Ответы на вопрос

Отвечает Климов Дима.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

ν = 5 моль

Nₐ = 6,02·10²³  1/моль - постоянная Авогадро

__________________

N - ?

Из формулы:

ν = N / Nₐ

находим:

N = ν· Nₐ = 5·6,02·10²³  ≈ 3,01 ·10²⁴ молекул