Електрон вилітає із точки з потенціалом 450В зі швидкістю 190 м/с. Яку швидкість він матиме в точці

з потенціалом 475 В? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Сватко Максим.

Ответ:

Объяснение:

ф1 = 450 В

ф2 = 475 В

V1 = 190 м/c

e = 1.6 * 10^-19 (заряд электрона)

me = 9.1 * 10^-31 (масса электрона)

Из закона изменения энергии:

E = E2 - E1

mV2^2/2 - mV1^2/2 = q(ф2-ф1)

Преобразовываем формулу:

V2 = sqrt(2q(ф2-ф1)+mV1^2/m (sqrt - корень квадратный)

V2 = 2 * 1.6 * 10^-19 (475-450) + 9.1*10^-31 * 36100 ~ 3.6 * 10^6 м/c