На алюмінієве тіло занурене у воду діє виштовхувальна сила 35Н який об'єм тіла?


Ответы на вопрос

Отвечает Белялов Ярослав.

Ответ:

Fвиштовхувальна=р*g*V

Звідси V=F/p*g=35/10*1000=0,0035