Тіло масою 400г рухалося зі швидкість від 3м/с до 5м/с. Яку роботу виконало тіло.​


Ответы на вопрос

Отвечает Вахнин Николай.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m = 400 г = 0,4 кг

V₁ = 3 м/с

V₂ = 5 м/с

_______________

A - ?

Работа (по модулю):

A = Eк₂ - Eк₁

A = (m/2)· (V₂² - V₁²)

A = (0,4/2)·(25-9) = 3,2 Дж