Тепловоз веде потяг з швидкістю 72 км/год розвиваючи потужність 880 квт чому дорівнює в цьому

випадку сила тяги двигунів ПОМОГИИТЕ ПОЖАЛУЙСТА ДАЮ 70 БАЛОВ!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Алексеев Артём.

Ответ:

Дано. SI

v=72км/ч. 20м/с

N=880 кВт. 880*10^3 Вт

F-?

Решение

A=F*S=F*v*t

A=N*t

F*v*t=N*t

N=F*v

F=N/v

F=880*10^3/20=44000 Н=44кН

Ответ :F=44 кН