2. Візок піднімають по похилій площині, прикладаючи силу 100 Н, спрямовану уздовж похилої площини.

Яка маса візка, якщо довжина похилої площини 2 м, а висота 1 м? (Відпо¬відь. 20 кг)

Ответы на вопрос

Отвечает Румянцева Ксения.

Ответ:

Дано

F=100Н

S=2м

h=1м

m-?

Решение.

A=FS

A=m*g*h

F*S=m*g*h

m=F*S/g*h

m=100*2/10*1= 20 кг

Ответ :m=20 кг