Яку кількість теплоти необхідно витратити щоб 2 кг води,взятої при температурі 20° C довести до

кипіння і повністю випарити? срочно допоможіть будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Терехов Антон.

1. Q1 + Q2 = Q3

2. Q1 = c * m * (t2 -t1) = 4200 * 2 * (100 - 20) = 672.000 Дж. - кипіння води

3. Q2 = r * m = 2.300.000 * 2 = 4.600.000 Дж. - випаровування води

4. Q3 = 4.600.000 + 627.000 = 5.272.000 Дж. - відповідь