Який об'єм має тіло, занурене повністю у воду, якщо на нього діє виштовхувальна сила 40 Н? (густина

води 1000 кг/м3)

Ответы на вопрос

Отвечает Аманов Жако.

Ответ:

Объяснение:

Сила Архимеда знаходиться за формулою Fa = ρgV, де ρ - густина рiдини; g - прискорення вiльного падiння, V - об'eм цього тiла

Тепер висловимо з формули об'eм:

V = \frac{Fa}{pg}

Пiдставимо числа:

V = 40/1000 * 10 = 40/10 000 = 4 * 10^-3 м^3 (^3 - ступiнь).