За допомогою важеля робочий піднімає плиту масою 120 кг. Яку силу він прикладає до більшого плеча

важеля, рівному 2,4 м, якщо менше плече 0,8 м?

Ответы на вопрос

Отвечает Глухих Илья.

Ответ:

400 Ньютонов

Объяснение:

m1=120 кг

L2= 2,4 м

L1= 0,8 м

F2=?

F1=m1*g

За правилом моментів

F1*L1=F2*L2

m1*g*L1=F2*L2

F2 = m1*g*L1 / L2 = 120*10*0.8 / 2.4 = 400 Ньютонов