За допомогою важеля будівельник піднімає плиту масою 150 кг, яка закріплена до плеча важеля

довжиною 120 см. Яку силу робітник приклав до більшого плеча важеля довжиною 250 см?

Ответы на вопрос

Отвечает Ким Нина.

Ответ: 720Н

Объяснение:

Дано:

m=150кг

g=10Н/кг

l1=120см

l2=250cм

----------------

F2-?

F1*l1=F2*l2

F2=F1*l1/l1=mgl1/l2=150*10*120/250=720Н